Kupolų priedai

Priedai stacionariems kupolams

Atidaromi stoglangiai

Kupole galime sumontuoti trikampio, penkiakampio ar šešiakampio formos pakeliamą stoglangį, kuris naudojamas papildomam vėdinimui.

Dūmų šalinimo langai

Automatiškai atsidarantys langai skirti dūmų šalinimui iš patalpų. Automatinės elektros pavaros 24V arba 230V, veikia komplekte su priešgaisrine signalizacija.

Aptarnavimo kopėčios

Stiklo fasadų aptarnavimui siūlome plienines arkines konstrukcijas su pakopomis bei porankiais. Lenktas bėgis kupolo perimetru, mechaninė arba elektrinė pavara kopėčių pasukimui į darbinę padėtį. Aptarnavimo kopėčios montuojamos viduje arba išorėje.

Apšvietimo sprendimai kupolams

Prie karkaso arba mazgų galima tvirtinti įvairaus tipo šviestuvus. Laidai tvirtinami kanaluose arba aliuminių profilių viduje. Galimi standartinio apšvietimo sprendimai arba kompleksinės apšvietimo sistemos renginiams, instaliacijoms ar projekcijoms.

PRIEDAI kupolams su PVC tento danga

ZIP langai

Trikampio formos ZIP langai – užtrauktukų pagalba užsegami PVC tento langai. Viduje nusegamas tinklelis nuo vabzdžių.

Top ventiliacinė anga

Viršutinėje kupolo dalyje montuojami savaiminio vėdinimo kaminėliai.

Mobilios grindys

Priklausomai nuo renginio tipo ir žmonių kiekio, apkrova 400-800 kg/kv.m. Grindų danga – drėgmei atspari laminuota fanera neslidžiu paviršiumi arba kiliminė ar kita apdailinė danga. Plieninis laikantis antikorozinis karkasas su karšto cinkavimo [Zn] danga.

Circle door įėjimas

Šio tipo įėjimui pagaminamas įėjimo lankas, kuris įmontuojamas į kupolo karkasą. Galima palikti kaip atvirą įėjimą arba uždengti tentinėmis užuolaidomis.

HEXA door įėjimas

Durys suformuojamos tiesiog išėmus kelis kupolo elementus ir paliekant šešiakampį įėjimą. Galima palikti atvirą arba uždengti tento užuolaidomis.

O-door įėjimas

O-door konstrukcija naudojama, kai reikalingas stilingas tamburas. Į šį tamburą įmontuojamos standartinio tipo varstomos durys, su stiklais ar užpildu, plastikinio arba aliuminio profilio rėmai, durų rankenos ir spynos. Durų matmenis galima derinti individualiai.

O-tunel tambūras

O-tunel konstrukcija be durų naudojama, kai reikalingas praėjimas tarp kelių kupolų.

Reklama ant kupolo

Galime pasiūlyti pakabinamą, klijuojamą ar spausdinamą reklamą ant Jūsų kupolo. Papildomai įrengiame laikiklius baneriams.

Balastas

Balastų variantai: betoniniai blokai, metaliniai svoriai, smėlio maišai, vandens talpos. Dažniausiai naudojami ten kur negalima gręžti ar įrengti stacionarių pamatų.

Neradote reikalingos informacijos?

Apsilankykite kupolų dizaino, konstrukcijų ar dangų puslapiuose. Ten rasite gausybę informacijos apie kopulų galimybes. Taip pat galite pasinaudoti kupolo kainos skaičiuokle arba užpildykite užklausos formą.

Jeigu žinote kokio tipo, paskirties ir diametro kupolo norėtumėte, galite pasinaudoti mūsų kupolo kainos užklausos forma!

Nieko tokio jeigu Jūsų kupolas tik vizijos stadijoje. Susisiekite su mumis ir padėsime įgyvendinti Jūsų svajonių projektą.

Parašykite mums žinutę!