Kupolo formos statiniai

VikingDome projektuoja, gamina ir stato unikalius kupolus, kurie ne tik įspūdingai atrodo, bet ir pasižymi ypatingomis savybėmis. Kupolai daug geriau atlaiko vėją ir sniegą nei kitų formų statiniai, todėl kupolus galima gaminti iš mažesnio kiekio ir lengvesnių medžiagų. Galima jungti kelis kupolus į vieną bendrą kompleksinę erdvę, prijungti prie jau esančių statinių ar eksplotuoti kaip atskirus pastatus. Kupolų konstrukcijas, dangą ir kitus parametrus pritaikome kiekvienai klimato zonai. Kupolų statybai naudojame ne tik geriausias laiko patikrintas sistemas, bet ir savo sukurtus unikalius sprendimus.

Su pažangiausiomis šiuolaikinėmis technologijomis galime pastatyti bet kokios paskirties kupolo formos statinį – žiemos sodą, oranžeriją, gyvenamąjį namą, stiklinį stoglangį, kupolą renginiams, apsauginį kupolą. Dalyvaujame visuose kupolo statybos etapuose nuo vizualizacijų ir projektavimo iki gamybos ir statybos darbų. Pasirinkę mus būsite tikri, kad gausite geriausius kupolinius sprendimus.

Jeigu žinote kokio tipo, paskirties ir diametro kupolo norėtumėte, galite pasinaudoti mūsų kupolo kainos užklausos forma!

Kupoliniai stoglangiai

Su mūsų technologijomis galime pagaminti modernius ir estetiškus kupolinius stoglangius, kurie ne tik suteiks pagrindinę šviesos įsileidimo funkciją, bet gali tapti pagrindiniu pastato architektūriniu akcentu. Kupoliniai stoglangiai gali būti montuojami su specialiais automatiniais langais ar dūmų šalinimo angomis. Taip pat galime pasirūpinti stiklo antikondesaciniu paviršiumi ar šildomais stiklais. Galimi viengubo, dvigubo ar net trigubo stiklo paketų kupoliniai stoglangiai.

Kupoliniai žiemos sodai ir oranžerijos

Kupoliniai statiniai yra dažnas žiemos sodų, oranžerijų ir zoologijos sodų projektuotojų pasirinkimas. Geras oro srautų pasiskirstymas ir natūralios šviesos distribucija kupole užtikrina puikias sąlygas augalams. Statome Climatronic tipo kupolus, kuriuose įrengiamos klimato kontrolės sistemos leidžiančios auginti tropinius augalus net šiaurinėje klimato zonoje. Kontroliuojamas skirtingų saulės spektro spindulių patekimas į kupolo vidų, temperatūra, drėgnumas ir oro srautai. Galimybė pastatyti didžiulių plotų erdves be kolonų ir sijų suteikia didžiulį privalumą kupoliniams statiniams.

Kupolinės kavinės ir restoranai

Kupoliniai statiniai traukia žmones kaip magnetas. Suteikite savo verslui pridėtinės vertės su kupolo formos kavinėmis ir restoranais. Jūsų potencialūs klientai ieško ne tik išskirtinių vietų pailsėti, bet ir pavalgyti bei pramogauti. Galime pastatyti ir laikinus medinius sezoninius paviljonus, ir apšiltintus stiklinius restoranus visiems metų laikams. Kavines galima įrengti ant vandens ar smėlio kopų. Pasitelkite fantaziją, o mes tai paversime Jūsų klientų realybe.

Kupoliniai viešbučiai ir kempingai

Kupolo formos statiniai itin patrauklūs apgyvendinimo paslaugas teikiantiems verslams. Išskirtinės architektūros ir išplanavimo statiniai traukią poilsiautojų ir turistų dėmesį. Statome kupolinius kempingo tipo namelius, prabangius stiklinius turistinius namelius ir jų kompleksus.

Kupoliniai gyvenamieji namai

Kupolinės formos puikiai pritaikomos ir gyvenamojoje statyboje. Kupolinius namus renkasi žmonės ieškantys natūralios ir harmoningos erdvės gyvenimui. Tokiuose namuose įrengiami autentiški interjero sprendimai, o šviesos panaudojimo galimybės neribotos. Galime pastatyti ir aukščiausio energinio naudingumo gyvenamuosius namus šiaurės regiono gyventojams ir lengvų konstrukcijų lakoniškus namus pietiečiams. Siulome platų konstrukcijų ir dangų pasirinkimą kupoliniams namams.

Kupolai renginiams

Lengvų ir greitai surenkamų konstrukcijų kupolai skirti koncertams, šventėms, parodomos ar ekspozicijoms. Kupolus galima jungti vieną su kitu į bendrą kompleksą. Tokie kupolai dengiami PVC tentu, kuris gali būti suskirstytas į skaidrias ir saulę blokuojančias sekcijas. Renginių kupolai statomi ant bet kokio tvirto pagrindo ir pritvirtinami prie sunkių balastų arba fiksuojami prie pamatų. Kupolų konstrukcijų stiprumas ir tento storis parenkamas pagal geografinę zoną, kad atlaikytų bet kokias sniego ir vėjo apkrovas.

Kupolinės scenos ir estrados renginiams

Gaminame greitai surenkamas estradas (lengvos ir užima nedaug vietos) renginių organizatoriams ar stacionarius estrados tipo statinius su papildomais priedais šviesos instaliacijoms ir kitomis pagalbinėmis konstrukcijomis. Jokių papildomų kolonų ir masyvių konstrukcijų – kupolinės estrados atrodo lengvai ir yra funkcionalios.

Kupolai sportui

Kupolai kuo puikiausiai pritaikomi jojimo ar bėgimo maniežui, kitoms lengvosios atletikos sporto šakoms, taip pat teniso kortams, pramoginių šokių salėms, ledo arenoms ir t.t. Kupolą sportui ar panašioms veikloms galime suprojektuoti kiaušinio, ovalo ar suapvalinto stačiakampio formos. Mūsų architektūrinės galimybės leidžia prisitaikyti prie konkretaus projekto poreikių, bei tuo pačiu išlaikyti dailias kupolinės formas.

Apsauginiai kupolai

Kupolai skirti apsaugoti esamus statinius ar plotus nuo atmosferos poveikio – saulės, lietaus, sniego ir vėjo. Tokio tipo kupolai naudojami esamų namų uždengimui, meno objektų ir paveldo statinių apsaugai. Gali būti pritaikyti muziejui, archeologiniams kasinėjimams ir t.t. Apsauginiai kupolai gali būti ir laikini, ir stacionarūs pastatai. Norint suteikti  susiliejimo su palinka poveikį ir įsileisti kuo daugiau šviesos dažniausiai naudojami stikliniai, polikarbonato arba skaidraus tento kupolai.

Kupoliniai šiltnamiai

Puikus pasirinkimas ieškantiems išskirtinės vietos sodininkauti. Kupoliniai šiltnamiai patogūs tuo, kad gali būti konvertuojami į pavėsines ar orenžerijas. Komplektuojami su atidaromais langais, specialiomis durimis ir vėdinimo kaminėliais. Galime pastatyti paprastus tentu dengtus šiltnamius tradiciniam sodininkavimui arba prabangius oranžerijos tipo stiklinius šiltnamius harmoningam poilsiui augalų apsuptyje.

Kupolinės pavėsinės

Tokioje pavėsinėje galėsite puikiai leisti vakarus ir mėgautis poilsiu po kupolo skliautu. Pavėsinės dažnai būna sugadinamos stipraus vėjo gūsių nes dėl atvirų šonų dengiančioji konstrukcija tampa tarsi vėjo burė. Mes galime pastatyti itin tvirtas kupolines pavėsines, kurios bus kelis kartus atsparesnės vejui ir žinoma atrodys išskirtinai. Galimos nedidelės kelis žmones talpinančios pavėsinės dažnai naudojamos privačiame sode, bet galime pagmainti ir didesnes paviljono tipo pavėsines renginiams.