Kupolas AURA

Ką mes paprastai darome, kai lauke yra labai karšta arba labai šalta? Taip, mes pabėgame į kondicionuojamą arba šildomą patalpą – jaučiamės gerai, bet prarandame ryšio su gamta. Dabar galite mėgautis gamta, bet kartu ir būti patalpoje!
Lengvo ir elegantiško dizaino kupolas AURA yra kūrybiškos inžinerijos rezultatas, atveriantis galimybę neprarasti ryšio su gamta. Jums nebaisus nei vėjas, nei lietus, nei sniegas – visiškai skaidraus kupolo AURA viduje galite kurti sau priimtiną mikroklimatą!

AURA panaudojimas

Oranžerija, žiemos sodas

Neslėpkite to, ką auginate ir apdovanokite augalus visa saulės šviesa!

Žaidimų aikštelė vaikams

Vaikai yra lauke, bet kartu – ir viduje! Maži vaikai kupolo viduje liks saugūs – ir jie, ir jūs vienas kitą visada matysite.

Erdvė laisvalaikiui

Puiki vieta muzikai – ir grojimui ir klausymui. Dėl puikios kupolo akustikos garsas visada bus geras. Užsiimkite joga, skaitykite knygą ar šnekučiuokitės su draugais prie puodelio kavos. Jūsų AURA – jūsų hobis.

Paviljonas rengniams, prekybai

Skoma nėra blogo oro, yra netinkama apranga. Dabar jūs galite turėt tinkamą mikroaplinką savo renginiui ar prekybos vietai. Pabandykte apšviesti AURĄ!

Pop-up kavinė

Tegul jūsų klientai mėgaujasi vaizdu bet kada ir bet kur.

Savybės

Berėmė konstrukcija

AURA padaryta tarpusavyje vos pastebimais varžtais sujungiant specialios sudėties plastiko – polikarbonato, šešiakampius lakštus. Dėl savo geometrijos kupolas AURA išlieka tvirtas ir atsparus išoriniams gamtos veiksniams.

Mikroventiliacija

Tarp sujungtų plokščių yra kelių milimetrų oro tarpai, dėl to, AURA nuolat ventliuojasi ir nesusidaro kondencatas. Dėl tinkamai suprojektuotų ir surinktų sluoksnių per tarpus jokiomis aplinkybėmis nepatenka drėgmė ir nepučia vėjas.

Grūdinto stiklo durys

Kupole duryse įmontuota tvirta skaidri saugaus grūdinto stiklo durų varčia nerūdyjančio plieno rėme. Ilgaamžiškumas ir estetika.

Įvarūs dydžiai

Kupolo AURA mažausias dydis yra 4,50 m skersmens ir 2,70 m aukščio – 15 kv. m. ploto kupolas. Galima rinkti iki 12 m skersmens dydžio.

Susidomėjote? Parašykite mums!